ЕТИЧНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ РЕДАКТОРІВ ЗБІРНИКА НАУКОВИХ ПРАЦЬ

«ПСИХОЛІНГВІСТИКА», «ПСИХОЛИНГВИСТИКА», «PSYCHOLINGUISTICS»

 1. Усі надані для публікації матеріали проходять ретельний відбір і рецензування. Редколегія збірника наукових праць «Психолінгвістика», «Психолингвистика», «Psycholinguistics» (далі – Збірник) залишає за собою право відхилити статтю або повернути її на доопрацювання. Автор зобов’язаний удосконалити статтю відповідно до зауважень рецензентів або редколегії.
 2. Редактор має без упередження розглядати всі рукописи, представлені до публікації, оцінюючи кожний належним чином, незважаючи на расову, конфесіойну, національну й політичну приналежність, а також соціальне положення або місце роботи автора (-ів). Проте, редактор має взяти до уваги зв’язок рукопису, що розглядається в певний момент, з іншими, представленими раніше роботами тих ж самих авторів.
 3. Редактор має щонайшвидше розглядати рукописи, представлені до публікації.
 4. Уся відповідальність за прийняття або відхилення рукопису до опублікування лежить виключно на редакторові. Відповідальний і неупереджений підхід до виконання цих обов’язків передбачає, що редактор бере до уваги рекомендацію рецензента – фахівця відповідної наукової галузі – відносно якості й достовірності рукопису, поданого до публікації. Проте статті можуть бути відхилені без рецензування, якщо редактор встановлює, що вони не відповідають профілю Збірника.
 5. Редактор і члени редакції не надають іншим особам ніякої інформацію, пов’язаної із змістом рукопису, що знаходиться на розгляді, окрім осіб, які беруть участь у професійній оцінці цієї статті. Після позитивного рішення редактора стаття публікується у Збірнику та розміщується на його веб-сторінці мовою оригіналу та обов’язково англійською мовою, а також передаються на відповідні електронні ресурси бібліотеки імені В.І. Вернадського та розміщуються на веб-сайтах міжнародних науково-метричних баз (eLibrary.ru, Directory Abstract Indexing for Journals (DAIJ), Directory Research Journal Indexing (DRJI), Open Academic Journals Index (OAJI), International Scientific Indexing (ISI).
 6. Допускається (за умови обов’язкового посилання на першоджерело) поширення (за згодою автора) по електронних мережах статей із Збірника. Забороняється видання і/або поширення матеріалів Збірника третіми особами або організаціями на паперових і твердих електронних носіях.
 7. Відповідно до вимог Комітету з етики в публікаціях – Committee Publication Ethics (COPE), в частині дотримання авторського права на електронні інформаційні ресурси, матеріали сайту електронного Збірника або його проекту не можуть бути відтворені повністю або частково в будь-якій формі (електронною чи друкарською) без попередньої письмової згоди авторів і редакції Збірника. При використанні опублікованих матеріалів у Збірнику в контексті інших документів потрібне посилання на першоджерело.
 8. Редактор має шанувати інтелектуальну незалежність та інтелектуальну власність авторів.
 9. Відповідальність і права редактора Збірника відносно будь-якого представленого рукопису, автором якого є, власне, сам редактор, мають бути делеговані будь-якій іншій кваліфікованій особі.
 10. Неопублікована інформація, аргументи або інтерпретації, розкриті в поданому до редакції рукопису, можуть бути використані редактором у власних дослідженнях тільки з відома автора цієї статті. Якщо рукопис є настільки близько пов’язаний із нинішніми або минулими дослідженнями редактора, що може виникнути конфлікт інтересів, то редактор має вжити заходів стосовно передачі редакційної відповідальності за цей рукопис іншій компетентній особі.
 11. Якщо редакторові представлено переконливі свідчення відносно того, що основний зміст або висновки роботи, опублікованої в Збірнику, є помилковими, редактор має сприяти опублікуванню відповідної інформації, що вказує на цю помилку і, при можливості, виправити її (це повідомлення може бути написане або особою, що виявила помилку, або незалежним автором).
 12. Якщо редактор отримав прохання або попередження окремих авторів не використовувати деяких рецензентів при розгляді рукопису, а він відчуває (знає), що їх думки важливі для неупередженого аналізу рукопису статті, то цей редактор може прийняти рішення використовувати одного або кількох рецензентів.
 13. Редакція Збірника не несе ніякої відповідальності перед авторами і/або третіми особами й організаціями за можливий збиток, викликаний публікацією статті. Редакція має право вилучити вже підготовлену до опублікування статтю, якщо з’ясується, що в процесі написання статті було порушено чиїсь права або ж загальноприйняті норми наукової етики. Про факт вилучення статті редакція повідомляє автора, який надав статтю, а також особу, що рекомендує, та організацію, де робота виконувалася.
 14. Редакція відповідає за прийняття договорів про передачу ексклюзивних матеріалів, що обмежують сферу використання таких матеріалів з метою захисту законних інтересів авторів.
 15. Нові редактори не мають права відміняти рішення про публікацію матеріалів, представлене попереднім редатором, при відсутності будь-яких серйозних проблем, які б могли негативно вплинути на досягнення науки і престиж Збірника.

ІНДЕКСУВАННЯ

book3.jpg
<< < липня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
423716
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
У цьому місяці
Всі дні
43
162
700
5380
423716

Your IP: 54.80.7.173